КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ

КОМІТЕТІ ГОЖУЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Адміністративна комісія:

  1. Гончаренко Вячеслав Михайлович – голова комісії
  2. Бардакова Ольга Олександрівна – заступник
  3. Шаповал Олена Валеріївна – секретар комісії
  4. Поліщук Наталія Борисівна
  5. Жданова Світлана Анатоліївна

Опікунська рада:

  1. Литвин Тетяна Олександрівна – голова комісії
  2. Знайко Алла Вікторівна – секретар комісії
  3. Онофрійчук Лариса Володимирівна
  4. Качур Лідія Миколаївна
  5. Пліш Наталія Валентинівна

Комісія у справах дітей та молоді:

  1. Багно Зоряна Онуфріївна – голова комісії
  2. Леш Ірина Іванівна –  секретар комісії
  3. Шепітько Лілія Валеріївна
  4. Беспальчук Оксана Олександрівна
  5. Мальцева Вікторія Михайлівна

Погоджувальна комісія по земельних питаннях:

  1. Бажан Тетяна Василівна – голова комісії
  2. Тужикова Ніна Петрівна – секретар комісії
  3. Черчата Лариса Михайлівна
  4. Черняк Алла Павлівна
  5. Маренко Тетяна Михайлівна

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

ПРИ ГОЖУЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

  • _З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, комунального майна та соціально-економічного розвитку села з таким складом:
  1. Литвиненко Людмила Іванівна – голова комісії
  2. Писаренко Лариса Юріївна
  3. Коробка Любов Михайлівна
  4. Тимошенко Світлана Михайлівна
  5. Шарандак Леонід Васильович
  6. Рудюк Микола Степанович
  7. Єремченко Марина Василівна
  • _З питань планування бюджету і фінансів з таким складом:
  1. Береговий Сергій Володимирович – голова комісії
  2. Пойдьом Олена Миколаївна
  3. Кисла Ольга Леонідівна
  4. Потебня Олексій Іванович
  5. Баранов Андрій Іванович
  6. Ніколенко Олександр Юрійович
  7. Хромих Андрій Васильович
  • З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, торговельного та побутового обслуговування населення, культури, депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян з таким складом:
  1. Федосюк Людмила Іванівна – голова комісії
  2. Титенко Аліна Вікторівна
  3. Гусельников Валерій Валерійович
  4. Заворотний Павло Іванович
  5. Філіпенко Дмитро Володимирович
  6. Пойдьом Олена Миколаївна
  7. Кисла Ольга Леонідівна